سالن همایش خیریه ی الزهرا یزد

  • طراحی و اجرا : کتیبه ایساتیس
  • کارفرما : خیریه ی الزهرا یزد
  • ظرفیت سالن : ۱۶۰۰نفر

عملیات انجام شده

صوت حرفه ای
پخش تصویر
ضبط تصویر
نور تخصصی
نور عمومی
دکوراسیون داخلی
آکوستیک
مبلمان

سالن همایش استانداری یزد یکی  از بزرگ ترین مجموعه های آمفی تئاتر یزد  در محدوده اصلی شهر یزد و در محل ساختمان استانداری یزد در زمینی به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع با استفاده از آخرین فناوری ها طراحی و ساخته شده است. از امکانات این تالار میتوان به سالن همایش چند منظوره ۱۶۰۰ نفره (در دو سطح)، چهار سالن همایش جانبی آموزشی با ظرفیت هریک ۱۱۰ نفر و همچنین سیستمهای مدیریت هوشمند در ساختمان تالار اشاره نمود. این تالار زیر مجموعه استانداری یزد می باشد.

پس از جلسات مشاوره و تبادل نظر وظیفه طراحی و تجهیز سیستم های حرفه ای صوت، ضبط و پخش تصویر، نور تخصصی و ترجمه همزمان سالن همایش مرکزی و سالنهای جانبی تالار استانداری یزد به شرکت کتیبه ایساتیس محول گردید، با توجه به تصمیم استانداری یزد برای اجرا و تجهیز سالن همایشی چند منظوره جهت استفاده در مناسبت های گوناگون همچون کنسرت ها، تئاترها، جشنها و سایر گردهمایی ها در تعداد و حجم بالا، مجموعه ای کامل و حرفه ای از تجهیزات صوت با تکنولوژی روز دنیا، سیستمهای ضبط و پخش تصویر قدرتمند و سیستم های نورپردازی تخصصی طراحی و پس از پیاده سازی توسط ابزارهای پیشرفته سنجش صوت و نور مورد آزمایش قرار گرفت تا از کارکرد بهینه و دستیابی به ماکزیمم کارایی تجهیزات در محیط سالن اطمینان حاصل گردد.

“استاندار محترم یزد: تالار اختصاصی همایش های استانداری یزد به عنوان بزرگترین و مجهزترین سالن همایش استان بستری مناسب برای فعالیتهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی گوناگون ایجاد نموده است”

با توجه به گستره تجهیزات نصب شده در سالن همایش و اتاق فرمان که از پیشرفته ترین فناوری ها بهره می برند شرکت کتیبه ایساتیس اقدام به برگزاری دوره آموزشی تئوری و عملی برای نفراتی که از سوی استانداری یزد به عنوان اپراتور سالن همایش معرفی گردیده بودند نمود تا بتوانند به نحو احسن از تمامی قابلیتهای این سالن استفاده نمایند.

همزمان با پایان عملیات تجهیز سالن همایش استانداری یزد:
استاندار محترم یزد ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران عملیات تجهیز سالن همایش این تالار عنوان نمودند : ”سالن همایش های استانداری یزد به عنوان بزرگترین سالن همایش شهر یزد و یکی از بزرگترین مجموعه های اجتماعی فرهنگی کشور بستر مناسبی برای انجام فعالیتهای مختلف اجتماعی سیاسی فرهنگی است”. ایشان با اشاره به امکانات منحصر به فرد این پروژه، سالن همایش چند منظوره با ظرفیت حداکثر ۱۶۰۰ نفر، چهار سالن آموزشی  جانبی، سیستم های صوتی،تصویری و نور پردازی مدرن ،سیستمهای مدرن ایمنی و اعلام خطر و چیدمان داخلی مطلوب را از نقاط قوت این تالار دانستند.