طراحی و مشاوره دارایی یزد

  • طراحی و اجرا : کتیبه ایساتیس
  • کارفرما : دارایی یزد
  • ظرفیت سالن : 50نفر

عملیات انجام شده

صوت حرفه ای
پخش تصویر
ضبط تصویر
نور تخصصی
نور عمومی
دکوراسیون داخلی
آکوستیک
مبلمان

سالن های دارایی یزد یکی  از مجهزترین مجموعه های آمفی تئاتر یزد  در محدوده اصلی شهر یزد و در محل ساختمان شرکت شهرک ها یزد در زمینی به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع با استفاده از آخرین فناوری ها طراحی و ساخته شده است. از امکانات این تالار میتوان به سالن همایش چند منظوره ۱۶۰۰ نفره (در دو سطح)، چهار سالن همایش جانبی آموزشی با ظرفیت هریک ۱۱۰ نفر و همچنین سیستمهای مدیریت هوشمند در ساختمان تالار اشاره نمود. این تالار زیر مجموعه شهرک های صنعتی یزد می باشد.

پس از جلسات مشاوره و تبادل نظر وظیفه طراحی و تجهیز سیستم های حرفه ای صوت، ضبط و پخش تصویر، نور تخصصی و ترجمه همزمان سالن همایش مرکزی و سالنهای جانبی تالار استانداری یزد به شرکت کتیبه ایساتیس محول گردید، با توجه به تصمیم استانداری یزد برای اجرا و تجهیز سالن همایشی چند منظوره جهت استفاده در مناسبت های گوناگون همچون کنسرت ها، تئاترها، جشنها و سایر گردهمایی ها در تعداد و حجم بالا، مجموعه ای کامل و حرفه ای از تجهیزات صوت با تکنولوژی روز دنیا، سیستمهای ضبط و پخش تصویر قدرتمند و سیستم های نورپردازی تخصصی طراحی و پس از پیاده سازی توسط ابزارهای پیشرفته سنجش صوت و نور مورد آزمایش قرار گرفت تا از کارکرد بهینه و دستیابی به ماکزیمم کارایی تجهیزات در محیط سالن اطمینان حاصل گردد.

“ شهردار یزد : تالار اختصاصی شهرداری یزد با بروز ترین امکانات در جهت برگزاری رویدادها و نشست های صنعت استان یزد  بستری مناسب برای فعالیتهای این سازمان ایجاد نموده است”

با توجه به گستره تجهیزات نصب شده در سالن همایش و اتاق فرمان که از پیشرفته ترین فناوری ها بهره می برند شرکت کتیبه ایساتیس اقدام به برگزاری دوره آموزشی تئوری و عملی برای نفراتی که از سوی کارفرما به عنوان اپراتور سالن همایش معرفی گردیده بودند نمود تا بتوانند به نحو احسن از تمامی قابلیتهای این سالن استفاده نمایند.

همزمان با پایان عملیات تجهیز سالن های کنفرانس و هوش شهرداری یزد:
شهردار محترم یزد ضمن تشکر از زحمات دست اندرکاران عملیات تجهیز سالن همایش این تالار عنوان نمودند : ”سالن احداث شده به عنوان یکی از مجهزترین سالن همایش شهر یزد و یکی از بزرگترین مجموعه های اجتماعی فرهنگی کشور بستر مناسبی برای انجام فعالیتهای مختلف اجتماعی سیاسی فرهنگی است”. ایشان با اشاره به امکانات منحصر به فرد این پروژه، سالن همایش چند منظوره با ظرفیت حداکثر ۱۶۰۰ نفر، چهار سالن آموزشی  جانبی، سیستم های صوتی،تصویری و نور پردازی مدرن ،سیستمهای مدرن ایمنی و اعلام خطر و چیدمان داخلی مطلوب را از نقاط قوت این تالار دانستند.