محاسبه | تحقیق | مشاوره | شبیه سازی

در تجهیز سالن ها ، سینما ها ، مجموعه های فرهنگی و یا هتل ها  مهمترین مرحله، درک خواسته و تشخیص نیاز واقعی مشتری است
با تهیه طرحی جامع که تمامی مولفه های لازم از جمله شرایط اقلیمی؛ اقتصادی؛فرهنگی ؛اجتماعی شبیه سازی کامل و با جزییات در نظر گرفته شده باشد میتواند با حداقل هزینه ، اثری خاص که برای سالیان معقولی قابل استفاده باشد را خلق کرد.به همین منظور واحد تحقیقات و طراحی بسته جامع شامل : محاسبات ، نقشه های دو و سه بعدی ، طرح های دقیق شبیه سازی شده  را که فضاها با تمامی عناصر و اجرا را نشان  میدهد؛تهیه می نماید. گاه جزییات و ملزومات برخی پروژه ها قریب700برگ می شود . پس از لحاظ کردن نظرات کارفرما و تاییدیه ، کارها از فاز طراحی وارد فرایند عملیاتی می شود.

تجهیز

مهمترین دغدغه ی کارفرما تامین تجهیزات اصلی با خدمات پس از فروش و قیمت مناسب است که در خاتمه کار مطابق با خواسته وی باشد. در این امر کتیبه با سرمایه گذاری و تجربه سال ها تا کنون توانسته خواسته ی تمامی کارفرمایان خود را تامین و بارها لوح سپاس دریافت نماید.تنوع این تجهیزات شامل : تجهیزات نور و صوت و تصویر به صورت تخصصی،مبلمان ،دکور و لوازم تخصصی سیستم های نظارتی مدار بسته می باشد.

نور

تصویر را نوشتن با نور معنی کرده اند و چه زیباست خلق آثار  شاد وشگفت آور با  نور ، چه زیباست آفرینش مناظری که پیش از این تنها تصور می کردید
چه زیباست خلق آثار شاد و شگفت انگیزبا نور ؛ چه زیباست آفرینش مناظریکه تا به حال دیده نشده است
تصور کنید که کلیه فرهنگ ها وبناهای دنیا را بتوانید ارائه دهید
با هزینه ای اندک   بتوانید داستانهای تاریخی را شبیه سازی کنید بدون نیاز به بازیگر و تجهیزات آنچنانی آنهم با نور،بله فقط با نور ، ویا بتوانید در فضای شب در محدوده مورد نظر در آسمان خالق تصویر و یاافکت های خاص نوری باشید ویا سالنی داشته باشیدکه به طور تخصصی نورپردازی شده باشد  آنهم با تکنولوژی روز دنیا و یا با افکت های خاص  تبلیغاتی انحصاری و بکر را عرضه نمایید شرکت کتیبه می تواند  خواسته هایتان را جامه عمل بپوشاند

صوت

سرعت باورنکردنی پیشرفت تکنولوژی هر روز با عث بهبود کیفیت و کارایی تجهیزاتی می شود که عرصه زندگی را راحت تر و زیباتر می سازند صوت یکی از این حوزه های مدرن فناوری محسوب می شود
کتیبه  در زمینه تجهیزات صوت فضاهای عمومی (تالار، سینما، آمفی تئاتر، رستوران و یا استودیوهای تخصصی)و به کار گیری تجهیزات پیشرفته می تواند امکانات ویژه  و مشاوره تخصصی  را در اختیارشما بگذارد
فرض کنید در رستورانی هستید که فقط در فضای اطراف میز خود صدایتان شنیده می شود و یا صدای محیط اصلا به گوشمان نمی رسد،و یا در سینمایی فیلم تماشا می کنید که صدای 24.1کانال وجود دارد! ویا با تجهیزات ARRAYبه موسیقی گوش می دهید، کتیبه در ارایه انواع تجهیزات صوت از قبیل بلندگو ، میکسر ، ساب ووفر و غیره به طور جداگانه نیز فالیت دارد.

تصویر

امروزه تصویر معمولا خلاصه می گردد به صفحه نمایش موبایل و یا تلوزیون و یا دیتا پروژکتور؛ حال در فضایی خود رامتصور کنید که  در هر قسمت  با هر اندازه و هر کیفیت بتواند تصاویر مد نظر خود را داشته باشد ، چه در خودرو،چه درفضاهای مد نظر (به طور مثال در اتاق خود ویا در فضای باز)کتیبه می تواند با ارائه انواع تکنولوژی تصویر از جمله هولوگرام ؛دیتا پروژکتور، دستگاههای پخش و ضبط تصویر ،انواع دوربین های حرفه ای ، انواع تجهیزات صفحه نمایش های شهری،سینمایی ، تبلیغاتی، پخش مستقیم (live)؛ مانیتورنیگ ، میکسر، دیسبیوتر، فرستنده ،گیرنده، اورهدپروژکتور، تله پرومپترس، انواع نرم افزار تخصصی مرتبط و غیره هر نوع خلق تصویر در هر مکان و زمان را براشما به ارمغان آورد

کنفرانس،ویدئو کنفرانس
ترجمه همزمان و سیستم های هوشمند تصویر

نظرتان درمورد یک کنفرانس که بتوان رای گیری با گزینه های متفاوت و متعدد ،صدای متفاوت ، با امکان حضور و غیاب خود کار ، ودهها امکان دیگر را یکجا در تجهیزات کنفرانس داشت  چیست؟ بخصوص که با پرداخت بدون واسطه باشد.

امکاناتی از قبیل ترجمه همزمان .ویدیو کنفرانس با امکان شرکت تک تک افراد در آن و وب کنفرانس را نیز از ما بخواهید.

 

 

مبلمان

مبلمان مشتمل بر انواع صندلی، میز و سایرلوازم  در شکل دهی فضای کاری- اداری و اقامتی نقش بسیار پررنگی دارد
مبلمان متناسب، می تواند جایگاه شما را خیره کننده و چشم نواز نماید
انتخاب صندلی  استاندارد و زیبا نقش کلیدی در طراحی داخلی دارد
کتیبه با دارا بودن نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی در آفرینش این امر و سفارشی نمودن خواسته های مشتری بسیار پرقدرت اقدام نموده است.

صندلی های آمفی تئاتر وی آی پی ؛صندلی آمفی تئاتر حضار؛صندلی سینمایی

 

دکوراسیون و پوشش کف

دکوراسیون
چرا اجرای تکراری؟
چرا  اجرای آثار عمودی و افقی؟
جرا اجرایی غیر کاربردی و بدون رعایت اصول فنی؟
چرا اجرایی بدون هماهنگی؟
چرا و چرا وچراهای دیگر
دکوراسیون بابهره گیری بهینه از لوازم  چوبی ویا فلزی سبب می شود علاوه بر جانمایی  دقیق  اشیا /شاهد یکپارچگی وچیدمان منطقی  باشیم.
می توان با رعایت فرهنگ ؛هدف مورد نظرو مد نظر قرار دادن کاربرد مکان ؛به خلقی هنرمندانه و خاص  اقدام کرد تا هم آرامش و هم  پیام مورد نظر را نیز به حضار القا کند.

پوشش کف
یکی از افتخارات کتیبه ارائه کفپوش های متنوع روز دنیاست
تهیه و گرد آوری مجموعه ی انواع موکت از برندهای جهانی در مجموعه کتیبه باعث شده مشتری علاوه برقدرت خرید و انتخاب درتجهیز و تزیین  فضاهای هتلی و عمومی و حتی فضاهای خصوصی از قابلیت منحصر بفرد این کف پوش ها بهره مند شود برخی این قابلیت ها عبارتند از:  کفپوش های دیرسوز؛ضد باکتری؛ضد الکتریسته ساکن و….

 

دوربین مداربسته و لوازم جانبی موبوتکس

چرا موبوتکس؟
کمپانی عظیم موبوتیکس مجموعه کاملی را به خریدار ارائه می نماید که آنرا یکه تاز صنعت دوربین های مداربسته نموده است .
برخی مزیتهای انحصاری و رقابتی دوربین های موبوتیکس را بیشتر بدانیم:
نرم افزار رایگانی که معادل مایل استون با هزینه دهها میلیون تومانی است، بدون نیاز به دریافت لا یسنس برای هر دوربین ، عدم نیاز به رایانه به علت ساخت تصاویر توسط خود دوربین. دارای دتکتور دما ؛دتکتورتعیین شدت نور( لوکس نور) ؛هر دوربین موبوتکس با بهره گیری از فناوری” هموسفریک”به تنهایی معادل شش دوربین سایر برندها ست. با موبوتکس صاحب تمام استانداردها می شوید . قابلیت تعویض لنز که دوربین را به دوربین دیگری تبدیل می کند.

مزایای فنی موبوتکس
ذخیره
1-دارای NVR داخلی
2-دارای تکنولوژی MFS که پس از ضبط تصاویر بر روی مموری داخلی (قابلیت ارتقاء )با مسیرداده شده جهت ذخیره سینک می شود.
3-عدم نیاز به سوپر رایانه زیراهر دوربین موبوتکس ، خودتولید تصویر می نماید و فقط نیاز به محلی برای ذخیره دارد.
هم اکنون تا40دوربین موبوتکس را می توان با یک رایانه معمولی پوشش داد در صورتیکه این تعداد برای برندهای مشابه بسیار کمتر است.
با فشرده سازی تصاویر 10 برابر بیشتر از تکنولوژی های رایج CCTV

سیسـتم های تخصصی امنیتی

مهمترین دغدغه در فضاهای عمومی و خاص تضمین امنیت به همراه اطلاعات آماری است
کتیبه افتخار دارد با همکاری معتبرترین تولید کنندگان دستگاههای مانیتورینگ امنیتی جهان (مواد مخدر ، مواد منفجره وانواع آشکارسازاسلحه و مهمات ) را با توجه به سفارش مشتری تولید و بدون واسطه تحویل نماید
برخی محصولات کتیبه عبارتند از:
1-انواع دستگاههای مانیتورنیگ کامیو نها
2-انواع دستگاههای مانیتورینگ و امنیت فردی
3-انواع دستگاههای دتکت مواد انتحاری در اجتماعات و غیر ه از فاصله 150متری

فرستنده و گیرنده های تخصصی رادیویی

فرض کنید فرستنده هایی در اختیار دارید که بتوانید تنها با آپدیت پهنای باند را افزایش دهید!
بتوانید اطلاعات را رمز نگاری کنید از معتبر ترین تولید کننده دنیا بوده و جنگال(جنگ الکترونیکی) درآن بی تاثیر باشد کتیبه این مهم را تامین می کند.
مکانیسم بسیار ثابت(stayable) که جهت اجرا در پروژه های شرایط خاص آب و هوایی ویا دور دست سیستم را بی نیاز از سرویس های دوره ای کوتاه مدت می نماید.

خدمات و به روز رسانی

ابرسازه هایی نظیر سالن های همایش وپروژه های مداربسته و امنیتی که دارای سامانه های پیچیده و پیشرفته می باشند نیاز به متخصص تعمیر و نگهداری در بازه زمانی مشخص دارد.انجام دقیق سرویس های دوره ای مانع بروز صدمات جبران ناپذیر می گردد.
آنچه کتیبه را از سایرین متمایز می کند ارائه سرویسهای تعمیر-نگهداری در کنار تجهیز و ایجاد سازه های جدید می باشد